Na rynku usług kosmetycznych dostępne jest coraz więcej nowoczesnych urządzeń i technologii. Niestety nie zawsze mamy możliwość zakupu wszystkich urządzeń, które by nas interesowały. Problemem może być zarówno koszt, jaki trzeba ponieść, jak i przestrzeń, która jest potrzebna. Rozwiązaniem tego problemu może być kombajn kosmetyczny 6 w 1.

Kombajn jest urządzeniem wielofunkcyjnym, które wyposażone jest w zestaw wymiennych nakładek, umożliwiających wykonywanie zróżnicowanych zabiegów.

Jakie zabiegi można wykonywać za pomocą kombajnu 6 w 1?

Kombajn kosmetyczny 6w1 umożliwia wykonywanie różnorodnych zabiegów. Pierwszy i najbardziej podstawowy polega na analizie stanu skóry. Dokładne ocena, szczególnie jej poziomu nawilżenia, pozwala na dobranie niezbędnych dla danego pacjenta zabiegów, które przyniosą najlepsze efekty.

Poza wspomniana analizą stanu skóry urządzenie wielofunkcyjne 6 w 1 może być również wyposażony w nakładki umożliwiające wykonanie peelingu kawitacyjnego, mezoterapii bezigłowej, mikrodermabrazji diamentowej czy liposukcji ultradźwiękowej. Często kombajn 6w1 ma również funkcję dermomasażu.

Tak naprawdę nie ma żadnych ograniczeń w kwestii wyboru wyposażenia dla takiego urządzenia. Najlepiej jednak zainwestować w funkcje, na które w naszym salonie jest zapotrzebowanie lub wyspecjalizować się w jednej gałęzi zabiegów, np. walce z efektami starzenia.

Jakie są zalety korzystania z kombajnów kosmetycznych?

Sprzęt kosmetyczny 6 w 1 umożliwia wykonanie sześciu różnych zabiegów bez konieczności posiadania 6 różnych urządzeń. Jest to ogromna oszczędność czasu, miejsca oraz pieniędzy. Urządzenia tego typu dają zazwyczaj możliwość manipulowania parametrami zabiegów w bardzo szerokim zakresie. Co umożliwia ich dostosowanie do różnych potrzeb klientów.

Kombajn kosmetyczny sześć w jednym jest rozwiązaniem kompaktowym, a jednocześnie bardzo wygodnym i ergonomicznym. Co znacznie ułatwia pracę. Jednocześnie jest oczywiście bezpieczny, zarówno dla klientów, jak i dla obsługi.

Jest to znakomite rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na rozwoju swojego gabinetu, ale nie mogą sobie pozwolić na zakup oddzielnych urządzeń do każdego zabiegu. Oszczędność miejsca i pieniędzy to argumenty za zakupem tego urządzenia.

Kategorie: Zdrowie

Dodaj komentarz